S.MAGAZÍN

V akci

Blog plný pozvánek na akce, které byste neměli přehlédnout!

Archiv 2012

10 pravidel, jak dobře prožít neděli

Tipy od kardinála Danielse.

Celý článek

Náměšťfest pošesté s nabitým programem

Letos již 6. ročník tohoto stále oblíbenějšího multižánrového, křesťanského, ekumenického festivalu bude probíhat ve dnech 15. - 17.6. 2012 v Náměšti nad Oslavou. Festival, který už ve své historii přivítal takové legendy jako je Hradišťan,…

Celý článek

Světový summit pracovníků v PPR

Jednou z doprovodných akcí, probíhajících v Miláně v rámci Světového setkání rodin, byl též celosvětový summit těch, kdo se věnují problematice přirozeného plánování rodičovství.

Celý článek

Festival Lumen už o týždeň ponúkne zaujímavý program!

Už se to blíží! V pátek, 8. června, se i signály.cz vydají na festival Lumen. O festivalu a jeho letošní podobě se dočtete níže.

Celý článek

Až 19 koncertov počas dvoch dní v Trnave úplne ZADARMO

Už 8. – 9. júna sa v Trnave stretne viac ako 10 000 mladých ľudí, ktorí si prídu vychutnať okrem koncertov slovenských a zahraničných kapiel aj zaujímavý sprievodný program.

Celý článek

Dar na cestu do Života

Květnové téma měsíce je o Duchu svatém. A o Něm a Jeho "Darech" si můžete přečíst v následujícím článku.

Celý článek

Jak šly signály.cz na pouť

V sobotu 19. května 2012, tedy den před Světovým dnem modliteb za sdělovací prostředky, se uskutečnila již tradiční pouť křesťanských médií.

Celý článek

Opět za hranice České republiky aneb CampFest je opět tady!

Tohtoročný Campfest sa nezastaviteľne blíži.. Pridáš sa k tým, ktorí v dňoch 2.-5.augusta 2012 prídu na Ranč do Kráľovej Lehoty na Liptove, aby zažili dobrodružstvo? Nenechaj si ujsť naozaj bohatý program plný koncertov slovenských i zahraničných…

Celý článek

Noc žalmů v květnu poprvé v Praze

Během jediné noci si budou návštěvníci vinohradského chrámu Nejsvětějšího srdce Páně moci poslechnout celou starozákonní Knihu žalmů. Začíná se 18. května 2012 v 19.30 hodin, plánovaný konec je kolem třetí hodiny ranní. Projekt je součástí oslav 80…

Celý článek

Pojďme na pouť! Na jakou a s kým? No přece křesťanských médií a se signály.cz!

Realizační tým signály.cz zve všechny uživatele a příznivce na pouť křesťanských médií, ke které se již podruhé připojují aktivně i signály.cz.

Celý článek