S.MAGAZÍN

V akci

Blog plný pozvánek na akce, které byste neměli přehlédnout!

Traktory pro Tanzanii

Otec Jan Kotík měl možnost seznámit se se životem farníků svého spolužáka, který žije v Tanzánii, a rozhodl se je podpořit. V následujícím rozhovoru nás seznámí s projektem Traktory pro farnosti v Tanzanii.

Celý článek

Začíná druhý ročník Křesťanské amatérské hokejové ligy

Křesťanská amatérská hokejová liga otevírá brány své druhé sezóny. Ojedinělá sportovní aktivita pořádaná v rámci Královéhradecké diecéze v loňském roce spojila nejen lidi, kteří si zamilovali tento zimní sport, ale kteří se také zároveň hlásí ke…

Celý článek

Staň se dobrovolníkem a vyraz na misie do Indie

Misia India 2013 – projekt slovenských a českých jezuitů je opět tady.

Celý článek

Na Genfest dorazí 12 000 mladých

Ve dnech 31. srpna – 2. září 2012 se bude v maďarském hlavním městě Budapešti konat mezinárodní setkání mládeže pořádané Hnutím fokoláre, tzv. Genfest. Jeho motto je Postavme mosty – Let’s bridge. Z České republiky se ho zúčastní 110 mladých lidí.…

Celý článek

Festival na vodě se blíží

Koncerty, ohňostroj, vodní balet... To vše letos přinese jubilejní Festival na vodě.

Celý článek

MLADÍ EVROPANÉ ZA SVĚT BEZ NÁSILÍ

Čtyřdenní konference „Mladí Evropané za svět bez násilí”, pořádaná Komunitou Sant´Egidio, je příležitostí pro mladé ze střední a východní Evropy společně si připomenout utrpení milionů Židů, Romů a vězňů z celé Evropy během druhé světové války,…

Celý článek

Boží přítomnost, která se dala krájet aneb Campfest 2012

Kvalitný multižánrový kresťanský festival CampFest aj v roku 2012 ponúkol svojim návštevníkom širokú paletu zaujímavých a duchovne inšpiratívnych zážitkov, v prostredí ranča Kráľova Lehota.

Celý článek

Maruška na vozíku zvládla dvě operace nádoru. Teď pomáhá na Celostátním setkání mládeže

Zatímco ostatní mladí si ve Žďáře vychutnávají kulturní a duchovní program, devatenáctiletá Maruška přemýšlí nad tím, zda bude muset jít potřetí na operaci nádoru na páteři.

Celý článek

CAMPFEST 2012 open air music festival - ide o VŠETKO

Kvalitný multižánrový kresťanský festival CampFest aj v roku 2012 ponúka svojim návštevníkom širokú paletu zaujímavých a duchovne inšpiratívnych zážitkov, v prostredí ranča Kráľova Lehota.

Celý článek

Dominik Pecka - (ne)známý kněz

Asi jen málokomu něco říká jméno Dominik Pecka. Tento kněz ale rozhodně nebyl někým bezvýznamných. A právě o jeho životě pojednává kniha, která se v nedávné době objevila na českém knižním trhu.

Celý článek

« novější 1 6 11 12 13 14 15 16 17 21 starší »